X

Travesti İçin İç Çamaşırı Alışverişi

Travesti iç çamaşırı seçimlerinde oldukça titizdir. Bedenine fizik ölçülerine en uyğun iç çamaşırı seçimi onlar için çok önemlidir bunun için iç çamaşırı alışverişi sırasında çok dikkat ederler.

Bir travesti kendisini iyi hissetmesindeki en önemli etkenlerden biri de tenine dokunan rahat, yumuşacık ve kendini ayrıcalıklı hissettiren çamaşırlarıdır. Pamuksu dokunuşlar bulutların üzerinde olma hissi yaşatırken dantelli detaylar ile farkını yansıtır. Gün boyu bedenin bir parçası gibi olduklarından sağlayacakları rahatlık hissi tercih sebebi olmaktadır. Her travesti özel hissettirecek, tarzlarını yansıtacak çok sayıda ve çeşitte model bulunmaktadır. Bu yüzden de kullanım amacına göre seçim yapılmalıdır.

Hangi Külot Seçilmeli?

Günlük hayatta kendinizi daha rahat hissetmek için bir tercih yapacak olan kadınlar, bel ve bacak boyu kesimi daha uzun olan ve gün boyu rahatlık sağlayan jazzbant modelleri tercih etmeliler. Sportif bir giyim tercih edenler ya da spor aktivitesine katılacak olan İstanbul travestileri kısa bacak boyları olan ve düşük belli panty leri tercih etmelidirler. Özel bir gün için giyecek külot arayanların tercihi kesinlikle dantelli işlemeleriyle farklı çeşitleri bulunan Brezilya modeller olmalıdır.

Hangi Sutyen Daha Uygun?

Doğru sutyen seçiminde ki en önemli etken göğüs ölçüsüdür. Bedeniniz size asla yalan söylemez. Pratik ve rahat bir model arıyorsanız, kupsuz ve kolçasız olan spor sutyeni olarak ta bilinen büstiyer tercih etmelisiniz. Eğer ince bir kumaşın altında kullanmayı düşünüyorsanız, özel kuplarından dolayı yumuşak sutyen olarak anılan sutyenleri tercih edebilirsiniz. Dolgulu modelleri daha biçimli vücut hatları vaat etmektedirler. Orta üstü bir göğüs genişliğine sahip İzmir travestileri için en ideal balenli sutyenlerdir. Balenler sayesinde doğal bir dekolte sağlarlar.

Vücut hatlarını akıllıca ön plana çıkarmak isteyen bir travesti ise push-up modelleri seçmelidir. Göğüsleri hafifçe şekillendirip uygun bir dekolte için uygun şekilde kalkmalarını sağlamış olurlar. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus bu modeller sırt dekoltesi olan elbiselerle kullanmamalıdır. Defilelerde mankenlerin üzerinde görülen iç giyim takımları her zaman sizin üzerinizde aynı şekilde durmayacaktır. Bu yüzden vücut hatlarınızın bilincinde olarak seçim yapmalısınız. Ten rengi çamaşırlardan olabildiğince uzak durmaya çalışın. Dar çamaşırların sizi daha fit göstermeyeceğinin farkında olarak alışveriş yapın. İlk tercihiniz rahatlıktan yana olmalı. Çamaşır seçimlerinin travestilerin gerçek karakterinin göstergesi olduğu unutulmamalıdır.

" admin : ."