X

Travesti Modası İçin Uygun Markalar

Travesti modası için uygun markalar aşağıda detaylıca anlatılmıştır. Genellikle alışveriş mağaza adresleri İstanbul ve semtleri ele alınmıştır.

1- İpekyol
1989 yılında İstanbul Nişantaşı’nda ilk mağazasını açan yerli markalardan olan İpekyol, Travesti giyim sektöründeki en saygın hazır giyim markaları arasında yerini almıştır. Özellikle çalışan kadınların ofisteki şıklık arayışlarında önemli bir yeri olan İpekyol, stil sahibi, kaliteli ve şık kesimlerin canlı tasarımlarla kombine edildiği klasik tarzını muhafaza eden kadın markalarından biridir.

2- Zara

1975 yılında Amancio Ortega Gaon tarafından kurulan ve bir İspanyol bir markası olan Zara ceketten pantolona, kabandan çantaya kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip, kaliteli, şık ve elit kesimler üreten en büyük kadın modası markalarından biridir.

3- Beymen

İlk mağazasını 1971 yılında İstanbul Şişli‘ de açan, yerli bir marka olan Beymen kadın modası denilince akla gelen en önemli markalardan biridir. Boyner grup bünyesinde faaliyet gösteren Beymen kıyafetten çantaya kadar geniş bir alanda kadınlara moda konusunda ilham vermektedir.

4- Pierre Cardin

1954 yılında Paris’ te ilk butiğini açan marka, özellikle ayakkabı ve çanta konusunda kadın modasının önde gelen markaları arasında yer almaktadır. Sadece ayakkabı ve çanta alanıyla sınırlı kalmayan Pierre Cardin kadın iç çamaşırı konusunda da kaliteli ve şık kreasyonlar oluşturarak kadınların takip ettiği önemli markalar arasına girmeyi başarmıştır.

5- Hotiç

1979’da Kadıköy Bağdat Caddesi’nde ilk mağazasını açan Hotiç ayakkabı konusunda kadın modasına yön veren en büyük markalar arasında yer alır. Ayakkabı kalıpları geniş ve rahat olan Hotiç bu özelliği sayesinde internet alışverişlerinde sıkça tercih edilen kadın ayakkabısı markalarının başında gelmektedir.

6- Mango

102 ülkede 1756 mağazası bulunan dünyaca ünlü İspanyol hazır giyim markası olan Mango, 1984’ te ilk mağazasını açmıştır. Pantolondan çantaya, ayakkabıdan şapkaya kadar geniş bir üretim alanında faaliyet gösteren Mango kadın modasına yön veren en önemli markalar arasında yer alır.

7- Journey

1996’ da ilk mağazasını Ankara ve İstanbul’ da açan yerli markalardan biri olan Journey, hem rahatına önem veren hem de şıklığından taviz vermek istemeyen tarz sahibi kadınların tercih ettiği önemli bir markadır. Özellikle mont, ceket, kaban konusunda kaliteli ve şık kesimleriyle kadın modasına öncülük eden trendlerin ortaya çıkmasını sağlayan markalar arasında bulunmaktadır.

" admin : ."